KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16936161
nr 1693 6161
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskap med väg. Olja på pannå, 63x46 cm, yttermått inklusive ram: 74x57 cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 april 2025
kl 18:54:38
13/4 13:06:19
14/4 17:52:45
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand