KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16936161

nr 1693 6161

Gunnar Stålbrand

(1925-2006), Sverige

Oljemålning, Signerad, landskap med väg. Olja på pannå, 63x46 cm, yttermått inklusive ram: 74x57 cm

Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 april 2025
kl 18:54:38

13/4 13:06:19 1      Vinnande bud
14/4 17:52:45 1      justering av budtak

Gunnar Stålbrand

Läs mer om Gunnar Stålbrand